Akcie a zľavy

Televízory Samsung od prvého dňa podporujú globálnu streamovaciu službu SkyShowtime

Počnúc dnešným dňom môžu všetci používatelia smart televízorov Samsung modelových radov 2017 a novších s operačným systémom Tizen verzie 3.0 a vyššej využívať aplikáciu globálnej streamovacej služby SkyShowtime v slovenčine. Tá oficiálne dnešným dňom vstupuje na slovenský trh a ponúka produkciu amerických štúdií a služieb Universal, NBC, DreamWorks, Peacock, Nickelodeon, Sky, Showtime, Paramount+ a Paramount Pictures.

SkyShowtime je ďalšia z populárnych streamovacích služieb, ktorú podporujú smart televízory Samsung. Záujemcovia si ju môžu zadarmo stiahnuť zo Samsung Store a následne si ju umiestniť na lištu s preferovanými aplikáciami,“ hovorí Michal Forejt , riaditeľ divízie spotrebnej elektroniky v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. Aplikácia SkyShowtime sa do ponuky smart televízorov Samsung dostáva necelý týždeň po tom, čo ju rozšírila domáca streamovacia služba Prima+ od televíznej skupiny Prima.

Smart televízory Samsung podporujú všetky známe globálne aj lokálne streamovacie služby. Zo svetových videoték majú vlastnú aplikáciu pre operačný systém Tizen napríklad služby Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video, Apple TV, Rakuten TV a ďalšie. Z lokálnych je možné využívať napríklad Voyo od televízie Nova, iVysílání od Českej televízie a najnovšie aj spomínanú aplikáciu Prima+ od televízie Prima.